O mnie

Mam na imię Eliza. Mam 46 lat i mieszkam w Poznaniu. Jestem osobą miłą, ciepłą i przyjazną. Nie stwarzam niepotrzebnego dystansu i przyjemnie jest ze mną spędzać czas. Lubię ciekawą rozmowę w swobodnej atmosferze oraz kontakt z pozytywnymi ludźmi.

Od wielu lat moją pasją jest masaż. Ukończyłam dwuletnią szkołę masażu oraz wiele kursów. Przez kilkanaście lat zajmowałam się masażami nieerotycznymi, a od kilku lat wykonuję erotyczne masaże dla mężczyzn.

Jestem dojrzałą kobietą, która wie, jak zadbać o mężczyznę. Potrafię wsłuchać się w drugą osobę i jej potrzeby. Praca związana z erotyką jest dla mnie przyjemnością – to między innymi dlatego moje sesje i spotkania są tak wyjątkowe.

We wszystkim, co robię stawiam na jakość i wiele daję od siebie. Kilkanaście lat doświadczenia w wykonywaniu masaży dało mi cenną wiedzę i umiejętności, a także dobry obraz tego, czego mężczyźni poszukują w masażach relaksacyjnych i erotycznych.

Masaże były początkiem mojej drogi w świecie spotkań erotycznych. Z czasem przyszła chęć zaoferowania czegoś więcej. Do masaży erotycznych dołączyły spotkania GFE i był to strzał w dziesiątkę. Spotkania Girlfriend Experience okazały się idealne dla mnie i moich klientów. Łączą w sobie wszystko, co lubię najbardziej  – czułość, brak pośpiechu, autentyczność i namiętny seks.

Moja osobowość i preferencje są bardzo złożone, a moja oferta jest tego dobrym odzwierciedleniem. Wszystkie rodzaje sesji, którymi się zajmuję łączy jednak wspólny cel – Twoja satysfakcja, przyjemność i zadowolenie ze spotkania.