Masaż Erotyczny Poznań

Eliza Bett

masaż erotyczny Poznań, masaż Lingam, masaż GFE, masaż z finałem

masaz-erotyczny-poznan-masaze-erotyczny-dla-mezczyzn-eliza-bett

Zapraszam na profesjonalne masaże erotyczne w Poznaniu. Jeśli marzysz o chwili wytchnienia, odpoczynku, relaksu i wyciszenia, zmysłowy masaż z erotycznym finałem to dokładnie to, czego potrzebujesz. Sesja masażu relaksacyjno-erotycznego to czas tylko dla Ciebie, czas, w którym możesz skupić się na przyjemnych doznaniach, odprężeniu i myśleć przez chwilę tylko o sobie. Podczas masażu erotycznego zaznasz głębokiego relaksu, rozbudzisz swoje potrzeby i doznasz przyjemnego spełnienia…

Oferta: masaże erotyczne dla mężczyzn

Masaż klasyczny, masaż Lingam - Poznań

Oferuję masaże erotyczne dla mężczyzn, które są jednocześnie profesjonalne i bardzo zmysłowe. Masaż erotyczny w moim wykonaniu to połączenie masażu klasycznego i masażu Lingam. Podczas takiej sesji jest czas na całkowite odprężenie i czas na erotyczne pobudzenie i spełnienie.

Masaż zawsze dostosowany jest do potrzeb osoby masowanej. Jeśli lubisz delikatne masaże, mogę skupić się głównie na delikatniejszych technikach i subtelnym dotyku. Jeśli potrzebujesz mocniejszego masażu, chciałbyś skupić się na konkretnej partii spiętych mięśni, wtedy nasz masaż będzie oparty na silniejszych technikach i rozmasowaniu spięć. Każdy masaż, nawet ten mocny, wykonywany jest ze spokojem i wyczuciem. Ruchy są płynne, a masaż jest przyjemny. Po części klasycznej (zarówno w wersji delikatnej czy mocnej) przychodzi czas na sensualny masaż Lingam.

Masaże erotyczne wykonywane są w warunkach sprzyjających relaksowi – spokojna muzyka oraz światło świeczek wpływają na Ciebie uspokajająco zanim jeszcze rozpoczniemy masaż. 

Masaż erotyczny Poznań - prywatna masażystka Eliza Bett

Jak wygląda masaż erotyczny?

Profesjonalny masaż erotyczny w Poznaniu

Część pierwsza: masaż klasyczny

Na początku spotkania masz czas na dokładny prysznic i przygotowanie się do masażu. Masaż erotyczny składa się z masażu klasycznego i masażu Lingam (tzw. zakończenia). Podczas części klasycznej, masuję całe Twoje ciało, począwszy od nóg i pośladków, przez plecy, barki oraz kark, kończąc na przedniej części ciała.

Masaż klasyczny działa odprężająco. Podczas pierwszych chwil masażu możesz się wyciszyć dzięki spokojnym technikom takim jak głaskanie i delikatne rozcieranie. Ciepły dotyk moich rąk da Tobie ukojenie i poczucie błogości. Następnie będę masować Twoje ciało i rozluźniać spięte mięśnie. Stosowane na przemian mocniejsze i delikatniejsze techniki sprawiają, że masaż klasyczny jest spokojny i relaksacyjny, a jednocześnie skutecznie działa na spięte mięśnie, zakwasy i redukuje ból w zesztywniałych mięśniach. Cała sesja masażu erotycznego jest przemyślana i skomponowana tak, aby masaż był harmonijny i aby płynnie przejść od odprężającej części klasycznej do pobudzającej części Lingam.

Część druga: erotyczny masaż Lingam

Masaż Lingam to intymny masaż dla mężczyzn. Celem masażu Lingam jest sprawienie przyjemności mężczyźnie, a nie jak najszybsze doprowadzenie do orgazmu. Masaż Lingam wykonuję z wyczuciem i bez pośpiechu. Najpierw masuję Twoje okolice intymne. Następnie zaczynam pieszczoty penisa, które z początku wykonywane są bardzo delikatnie i spokojnie. Podczas masażu Lingam wykonuję różne techniki, z różną intensywnością i w różnym tempie, starając się dostarczyć Tobie mnóstwo przyjemnych doznań, a jednocześnie nie zakończyć pieszczot zbyt szybko. Po dłuższym czasie, kiedy czuję, że jesteś gotowy, powoli dążę do finału. 

Masaż erotyczny Lingam wykonany w ten sposób to bardzo intensywne przeżycie. Po długim masażu odprężającym całego ciała i długich, ekscytujących pieszczotach penisa oraz okolic intymnych orgazm jest niebywale przyjemny i silny.

Po skończonym masażu masz czas na odpoczynek, odetchnięcie i dojście do siebie oraz napicie się wody i na spokojny prysznic.

Dodatkowe opcje dostępne przy masażu erotycznym

Masaż z finałem, masaż z zakończeniem Poznań

Zależnie od Twoich potrzeb, masaż może przebiegać w standardowy sposób opisany powyżej lub, jeśli masz ochotę, możemy wzbogacić masaż o kilka dodatkowych elementów.

Możliwe opcje dodatkowe podczas sesji masażu to:

  • wspólna kąpiel
  • masaż wzajemny
  • podwójny finał (na początku i na końcu masażu)
  • minetka
  • finał oralny
  • finał oralny bez zabezpieczenia ( +100zł )
  • masaż z seksem
  • pończoszki

O mnie

Masażystka erotyczna Eliza Bett - Poznań

Jestem profesjonalną masażystką erotyczną. Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie w wykonywaniu masaży oraz kilkuletnie doświadczenie w masażach erotycznych. Ukończyłam dwuletnią szkołę masażu oraz wiele kursów masażu. 

Moje masaże są profesjonalne, dokładne i wykonane ze starannością. Masaż zawsze dostosowany jest do potrzeb klienta. Masaże erotyczne w moim wykonaniu to idealne połączenie prawdziwego, dobrego masażu klasycznego oraz zmysłowości, czułości i erotyzmu.

masazystka erotyczna eliza bett poznan

Pytania i odpowiedzi - masaż erotyczny

Gdzie odbywa się masaż?

Masaż erotyczny Poznań - Winogrady

Masaże wykonuję w prywatnej kawalerce w Poznaniu na Winogradach. Zapewniam wysoki komfort i dyskrecję.

Jak długo może trwać masaż erotyczny?

Oferuję masaże erotyczne trwające minimum 1 godzinę. Sesja może potrwać maksymalnie 2 godziny.

Czy masaż erotyczny może obejmować więcej niż jedno spełnienie?

Tak. Podczas sesji masażu mogę wykonać dwa finały prowadzące do spełnienia. Pierwszy finał odbywa się na początku sesji, a drugi na końcu sesji. Na tego typu masaż polecam spotkania 1.5h lub dłuższe. Jeśli interesuje ciebie masaż z dwoma spełnieniami, wspomnij o tym podczas umawiania spotkania.

Czy podczas masażu erotycznego można ciebie pomasować?

Tak. Bardzo lubię być masowana i z przyjemnością korzystam z masażu wzajemnego.

Z jakim wyprzedzeniem należy umawiać się na masaż?

Najlepiej umawiać się minimum dzień wcześniej. Czasem uda się umówić na ten sam dzień. Najbliższy dostępny termin możesz zawsze sprawdzić w zakładce “dostępność” (link poniżej).

Cennik masaży erotycznych

Moja dostępność na masaże erotyczne

Rezerwacje - umów się na masaż erotyczny